Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/apache/domains/www.seegates.ee/htdocs/InfiraInc/InfiraFramework/libs/Database/Database.class.php on line 84
Galerii

Piirdeaiad

Galerii erinevatest piirdeaedadest ja väravatest.

Varbtäitega väravad

20x20 mm varbtäitega väravad. Kuumtsingitud ja struktuurse pulbervärviga kaetud.

Tapa lasteaed Vikerkaar piirdeaed ja väravad

See Gates OÜ ehitas uue piirdeaia Tapa lasteaiale Vikerkaar. Piirdeaed valmistati 5 mm 3D keevispaneelidest ning 40x60 mm kuumtsingitud ja pulbervärvitud nelikantpostidest.

Jänesselja lasteaia piirdeaed

See Gates OÜ paigaldas piirdeaia Jänesselja lasteaiale. Piirdeaed valmistati 3D keevispaneelidest.

Kulla Villa piirdeaed

See Gates lõpetas Kulla Villa piirdeaia paigalduse. Võrkaed valmistati Arcelor Mittal antratsiithallist Luxor keevisvõrgust.

Pärnu lastekodu piirdeaed ja väravad

See Gates OÜ paigaldas piirdeaia ja väravad Pärnu lastekodule. Piirdeaia valmistamisel kasutati 50mm läbimõõduga aiaposte ning 4mm traadi paksusega 3D keevispaneele. Aia kõrgus on 1,5m. Peaväravale paigaldati magnetkontuuriga Mhouse tiibvärava automaatika WG2.

Tori lasteaia piirdeaed ja väravad

See Gates paigaldas piirdeaia ja väravad Tori lasteaiale. Piirdeaed valmistati 5mm 3D keevispaneelidest ning 40x60mm ristlõikega aiapostidest.

Kuressaare lennujaama piirdeaed

See Gates alltöövõtul valmis Kuressaare lennujaama piirdeaia juurdeehitus. Ehituse peatöövõtjaks oli Lemminkäinen Eesti AS.

Fortum Termest piirdeaed ja väravad

See Gates paigaldas piirdeaia ja väravad Fortum Termest Pärnu koostootmisjaamale. Ehituse peatöövõtjaks oli YIT Ehitus AS.

Tammiste lasteaia piirdeaed ja väravad

Paigaldasime piirdeaia ja väravad Tammiste lasteaiale. Piirdeaed valmistati 5mm 3D keevispaneelist ning 50mm diameetriga aiapostidest. Objekti peatöövõtjaks oli AS Koger & Partnerid.

Koostööpartnerid